Düşesin numarası telekulak listesinde

EKONOMİ

İngiltere'de elektriğin yarısı düşük karbon kaynaklardan üretiliyor

ingilterede-elektrigin-yarisi-dusuk-karbon-kaynaklardan-uretiliyor Birleşik Krallık'ın 21 Haziran-22 Eylül dönemindeki toplam elektrik üretiminin yüzde 52'si düşük karbon kaynaklarından sağlandı.

'İngiliz bankaların AB'ye ihtiyacı var'

ingiliz-bankalarin-abye-ihtiyaci-var İngiltere Ticaret Bakanı Garnier, "İngiliz bankalarının AB pazarına erişim imkanının devam etmesine ihtiyaçları var" dedi.

İngiltere AB'den ayrılırsa Londra da İngiltere'den mi ayrılacak?

ingiltere-abden-ayrilirsa-londra-da-ingiltereden-mi-ayrilacak Avrupa'da gündem Brexit. Yani İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden çıkıp çıkmayacağı. Bu soru yanıtını yarın yapılacak referandumla bulacak. Ancak İngiltere'de bir tartışma daha yürüyor. Eğer ülke

İngiltere'de ibre AB'de kalmaktan yana

ingilterede-ibre-abde-kalmaktan-yana Birleşik Krallık'ta gelecek ay yapılacak Avrupa Birliği (AB) referandumundan, birlikten olası ayrılığın beraberinde getireceği belirsizliklerin de etkisiyle AB'de kalınmasından yana sonuç çıkması

'İngiltere Brexit sonrası sıkıntı yaşayabilir'

ingiltere-brexit-sonrasi-sikinti-yasayabilir Merkezi Londra'da bulunan IFS, İngiltere’nin AB'den ayrılması durumunda, iki yıl boyunca bazı yeni kemer sıkma tedbirleri uygulamak zorunda kalabileceği uyarısında bulundu.

İngiltere ve Endonezya arasında 1 milyar sterlinlik anlaşma

ingiltere-ve-endonezya-arasinda-1-milyar-sterlinlik-anlasma Endonezya Devlet Başkanı Joko Widodo’nun İngiltere’ye yaptığı resmi ziyaret kapsamında 1 milyar sterlinlik havacılık anlaşmasının imzalandığı bildirildi.

İngiltere İsveç'e neden buz satıyor?

ingiltere-isvece-neden-buz-satiyor Avrupa’da giderek büyüyen küçük bir azınlık için buz yeniden günlük tüketimde kullanılan bir lüks haline geliyor. Bu kez imal edilmiş, paketlenmiş haliyle. İngiltere'nin Yorkshire bölgesindeki buz

İngiltere’de 'süper zenginler' servetlerini katladı

ingilterede-super-zenginler-servetlerini-katladi İngiltere’de en zengin bin kişinin toplam serveti sadece on yıl içerisinde iki katından fazla artarak toplam 249,6 milyar sterlinden 547 milyar sterline ulaştı.

İngiltere’de 'süper zenginler' servetlerini katladı

ingilterede-super-zenginler-servetlerini-katladi İngiltere’de en zengin bin kişinin toplam serveti sadece on yıl içerisinde iki katından fazla artarak toplam 249,6 milyar sterlinden 547 milyar sterline ulaştı.

Facebook İngiltere’de vergi kıskacında

facebook-ingilterede-vergi-kiskacinda İngiliz hükümetinin vergi düzenlemelerinin ardından sosyal paylaşım sitesi Facebook, İngiltere’de yaklaşık yüzde 25 seviyesinde vergi ödemek zorunda kalacak.

Osborne: İngiltere'nin AB'den ayrılması ekonomi için şok oluşturur

osborne-ingilterenin-abden-ayrilmasi-ekonomi-icin-sok-olusturur İngiltere Maliye Bakanı George Osborne, İngiltere'nin Avrupa Birliği’nden (AB) ayrılmasının derin bir ekonomik şok oluşturacağı uyarısında bulundu.

İngiltere ekonomisinde referandum endişesi

ingiltere-ekonomisinde-referandum-endisesi İngiltere’de yaklaşık 200 şirketin üst düzey yöneticisi, ülkenin Avrupa Birliği (AB) referandumu ile birlikten çıkmasının, İngiliz ekonomisini riske atacağını belirtti.

İngiltere ekonomisi beklentilerle paralel büyüdü

ingiltere-ekonomisi-beklentilerle-paralel-buyudu İngiltere’de gayri safi yurt içi hasıla geçen yılın dördüncü çeyreğinde beklentilerle paralel yüzde 0.5 olarak gerçekleşti

İngiltere'nin ayrılışı felaket olmaz'

ingilterenin-ayrilisi-felaket-olmaz UBS Başkanı Weber, "İngiltere'nin AB'den ayrılması felaket olmaz"dedi.

Prens William hava ambulansında işe başlıyor

prens-william-hava-ambulansinda-ise-basliyor İngiltere tahtının iki numaralı varisi olan Cambridge Dükü Prens William hava ambulans pilotu olarak yeni işine başlarken "heyecanlı" olduğunu itiraf etti

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ