Düşesin numarası telekulak listesinde

Neden Doğal Halı Yıkama Temizliği

neden-dogal-hali-yikama-temizligi

Tüketici olarak dikkat etmemiz gerekenler var. Alınan hizmetle ilgili ödenecek bedelin ne derece hak edildiğini gösterecek kriterler bilindiğinde, paranızı da boşa harcamamış olacaksınız.
10 Nisan 2017 Pazartesi 13:18

 Tüketici olarak dikkat etmemiz gerekenler var. Alınan hizmetle ilgili ödenecek bedelin ne derece hak edildiğini gösterecek kriterler bilindiğinde, paranızı da boşa harcamamış olacaksınız. Özellikle halı yıkamaya yönelik artan talepler neticesinde birçok firma ortaya çıktı. Ancak bunlardan bazıları eğitimsiz kadrolarla hizmet sunarak, pahalı halıların zarar görmesine neden olabiliyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için dikkat edilecekler ise şu şekilde:
  • 1. En önemli kriterlerden biri, kullanılan temizlik malzemesidir. Eğer halı yıkama firması ucuza üretilen ve temizleme yeteneği bakımından yeterli olmayan malzeme kullanırsa, ödediğiniz ücretin karşılığını almazsınız. Bununla beraber kullanılan temizlik malzemesi kanserojen madde içeren kimyasallara sahip olabilir. Biyolojik çözünme bakımından zayıf temizlik malzemeleri bu tür bir riskle karşı karşıya kalmanıza sebep olur.
  • 2. Firmanın tecrübeli olması gerekir. Birçok firma halı yıkama konusunda tecrübeli olduğunu iddia etse de, farklı türdeki halıları yıkayacak personeli bulunmayan firmalar deneyimsizdir.
  • 3. Pamuklu halıların yıkanması esnasında desenler birbirine karışır. Bunların yeniden eski haline getirilmesi için gerekli teçhizatın firmada bulunması önemlidir. Pamuklu halılarınız için bu kritere dikkat edin.
  • 4. Kurumsal bir firma için halıların teslim tarihi de önemlidir. Teslim sözü verilen tarihten çok daha geç yapılan teslimatlar kişileri mağdur edebilir.
  • 5. Teslim esnasında halıların paketlenmiş olması ve güzel kokması gerekir. Halıları teslim aldıktan sonra kontrol etmeniz ve yıkanıp yıkanmadığından emin olmalısınız.

 

Bu 5 önemli husus oldukça önemlidir. İstanbul küçükçekmece halı yıkama firması olarak hizmet veren firmamız, doğal ve çevreye zarar vermeyen temizlik malzemeleri kullanarak, kaliteli bir hizmet almanızı sağlar. Paranızın karşılığını almanız için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Uzman kadro, doğru temizlik malzemesi kullanımı ve zamanında teslimat gibi standartlarla her tür ve modeldeki halı temizliği kusursuz bir şekilde yerine getiriliyor. Uygun fiyat ve ödeme avantajlarının da sunulduğu firmamızda, halılar kapınızdan alınıyor ve temizlendikten sonra tekrar kapınıza kadar getiriliyor. Organik temizlik malzemeleriyle yapılan halı yıkama hizmetinden faydalanmak için hemen arayın!
http://www.haliyikamacimiz.net/haliyikama/neden-dogal-temizlik


Haber okunma sayısı: 172Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ