Düşesin numarası telekulak listesinde

SAĞLIK

İngiltere polisi trende sevişen çiftin peşinde

ingiltere-polisi-trende-sevisen-ciftin-pesinde İngiltere polisi, Londra’da Liverpool Street’ten Clacton-on-Sea kasabası yönüne seyreden trende sevişen orta yaşlı çiftin peşine düştü.

Londra'da Havakirliliğinden Ölenlerin Sayısı 2 Katına Çıktı

londrada-havakirliliginden-olenlerin-sayisi-2-katina-cikti İngiltere'de toksit gazının etkisiyle her yıl yaklaşık 9,500 kişi zamansızca ölüyor

İngiltere'de korkutucu kanser araştırması

-ingilterede-korkutucu-kanser-arastirmasi "Cancer Research UK" araştırması: "Uzayan yaşam süresi, kanser teşhislerindeki artışla doğru orantılı"

HIV virüsü artık daha az ölümcül

hiv-virusu-artik-daha-az-olumcul- İngiltere'deki Oxford Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre, AIDS'e neden olan HIV daha az ölümcül ve bulaşıcı bir virüs olmaya doğru evriliyor.

Dünya çapında 35 milyondan fazla insan HIV virüsü taşıyor

dunya-capinda-35-milyondan-fazla-insan-hiv-virusu-tasiyor Yapılan bir bilimsel araştırmaya göre, AIDS hastalığına neden olan HIV, daha az ölümcül ve bulaşıcı bir virüs olmaya doğru evriliyor.

İngiltere'de tacizci doktora 22 yıl hapis

ingilterede-tacizci-doktora-22-yil-hapis İngiltere'de, kanser hastası çocuklara tacizde bulunduğu tespit edilen bir doktor 22 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

İngiltere'de açlık artıyor!

ingilterede-aclik-artiyor İngiltere’de 400’den fazla aş evi işleten Trussell Trust yardım derneğinin yayınladığı yeni bir rapor, içinde bulunduğumuz finans yılının ilk altı ayında ülkede tam 500 bin kişiye yiyecek yardımı

İngiltere Kanserde 'Erken Tanı' İçin Harekete Geçti

-ingiltere-kanserde-erken-tani-icin-harekete-gecti İngiltere Ulusal Sağlık Servisi (NHS), ülkedeki sağlık ocaklarında kanser tetkikleri için hastaneye sevk edilenlerin sayısının iki katına çıkarılacağını açıkladı.

Alkol yağdan sonra en yüksek enerji kaynağı

alkol-yagdan-sonra-en-yuksek-enerji-kaynagi Kamu sağlığı uzmanları alkollü içkilerin etiketine kaç kalori içerdiğinin yazılmasının, obeziteyle mücadelede önemli rol oynayabileceğini düşünüyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ