Düşesin numarası telekulak listesinde

Kendi Kardeşlerinin Taşıyıcı Annesi Oldu

kendi-kardeslerinin-tasiyici-annesi-oldu


10 Nisan 2015 Cuma 19:43

ngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan Ellen Bown isimli bir kadının, sağlık nedenleriyle 30'lu yaşlarında rahmini aldırmak zorunda kalan annesi Jenny Dias'ın yeni eşinden çocuk sahibi olabilmesi için "kardeşlerine" hamile kalmayı kabul ettiği ortaya çıktı. Kendi yumurtası üvey babası Tony'nin spermleri ile döllenen genç kadın , Alex ve Ruth adını verdikleri sağlıklı ikiz bebekler dünyaya getirdi.

KARDEŞLERİNİN BİYOLOJİK ANNESİ

Şu anda 12 yaşında olan "kardeşlerinin" aynı zamanda biyolojik annesi olan genç kadın, bebeklerin doğar doğmaz annesi Jenny ve üvey babası Tony tarafından yasal olarak evlat edinildiğini ve hayatları boyunca onlarla birlikte yaşadığını söyledi.

NASIL DOĞDUKLARINI SAKLAMADILARİngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Jenny Dias, çocuklardan dünyaya nasıl geldiklerini hiçbir zaman saklamadıklarını söyledi. Şu anda 65 yaşında olan Dias, "İkizler bana anne, Tony'e ise baba diye hitap ediyor. Ellen'in onları dünyaya getirdiğini bildikleri için çocuklukları boyunca ona 'Karın-anne' diye hitap ettiler. Şimdi ise ona sadece Ellen diyorlar. O çocuklar için ikinci bir anne" dedi.

"TAMAMEN NORMAL BİR AİLEYİZ"

Ellen'in 17 yaşında Maddy isimli bir kızı da olduğunu belirten Dias, "Annesi hamile kaldığında Maddy sadece beş yaşındaydı ancak ona durumu anlatmıştık. Annesinin karnındaki bebeğin anneanne ve dedesine ait olduğunu, doğduğunda onlarla birlikte yaşayacağını biliyordu" dedi.

İkizler Alex ve Ruth, soy ağaçlarının biraz "karışık" olduğunun farkında olsalar da özünde "tamamen normal bir aile olduklarını" söyledi.


Haber okunma sayısı: 622

Haberin etiketleri:

ingiltere, anne, çocuk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ